Wypożyczalnia

Wentylator Trotect

Nasza firma realizuje szeroki zakres usług osuszania budynków. Metodę osuszania budynków można wykorzystywać zarówno w celu usunięcia wody po zalaniu jak i tych, w których zgromadziła się nadmierna wilgotność. Dysponujemy osuszaczami renomowanych firm które dzięki swojej wydajności pozwolą w szybki i nie inwazyjny sposób osiągnąć wymagany cel postawiony przez zleceniodawcę.

Zakres naszych usług obejmuje dojazd do klienta dostarczenie osuszaczy, wentylatorów następnie ocena stanu obiektu w tym pomiar wilgotności przed i po osuszaniu oraz pomiary kamerą termowizyjną. Nasze osuszacze pomogą obniżyć wilgotność w piwnicach, halach basenowych, mieszkaniach, pomieszczeniach, które uległy zalaniu na skutek awarii lub powodzi. Osuszacze ograniczą wilgotność także w magazynach, halach produkcyjnych, archiwach, są to miejsca, w których zbyt wysoka wilgotność powoduje problemy, których w przypadku braku kontroli oraz interwencji mogą być bardzo kosztowne.

Kolejnym zastosowaniem profesjonalnych osuszaczy jest wykorzystywanie ich w celu przyspieszenia prac remontowy. Podczas wykonywania np. wylewek betonowych, tynków etc., gdy gonią nas terminy albo nie pozwala nam pogoda na samoczynne osuszenie, w szybki i bezpieczny sposób pomagamy osiągnąć postawiony sobie cel.

Brak interwencji w przypadku nadmiernej wilgotności może powodować powstawanie plam, pleśni i grzybów, które nie prezentują się najlepiej w budynku, a co najważniejsze nie jest bezpieczne dla zdrowia.

 Wynajem osuszaczy Trotec

Kontakt

TermoEco
ul. Gdańska 25
85-005 Bydgoszcz

tel.: 570 245 110
Obsługujemy całe woj. kuj.-pomorskie, Bydgoszcz, Toruń

Infolinia czynna
pn - sob w godz. 7.00 - 20.00

e-mail: biuro@termoeco.pl

Kontakt

Prośba o kontakt

Mapa dojazdu