TermoEco

+48 570 245 110

OSUSZANIE IZOLACJI DACHU

Osuszanie izolacji dachów płaskich i tarasów

Warstwa izolacji dachu narażona jest na liczne uszkodzenia: mechaniczne,  przez panujące warunki atmosferyczne lub po prostu została niewłaściwe wykonana. Zalana strefa izolacji dachu np. styropianu nie spełnia swojego zadania czyli posiada zmniejszone właściwości termoizolacjne. Przed przystąpieniem do osuszania warstwy izolacji dachu płaskiego konieczne jest prawidłowe zlokalizowanie miejsc przecieku. Po wykonaniu przez naszą firmę usługi lokalizacji można przystąpić do osuszania  dachu, balkonu, tarasu.

Osuszanie sprzęt i metoda

Woda, która występuje w termoizolacji budynku, nie ma możliwości na sprawne i szybkie odparowanie. Dysponujemy szerokimi możliwościami działań w różnych sytuacjach, które możemy dostosować do konkretnego zlecenia. Za pomocą urządzeń nie tylko pozbędziemy się zbędnej wody, ale także dostarczymy suchego powietrza do zalanych stref izolacji dachu. Cały proces suszenia jest przez  nas kontrolowany. Po zakończeniu usługi wykonamy dokumentację dla ubezpieczyciela, aby móc rozliczyć szkodę bezgotówkowo.

Zapobieganie ponownym problemom

Do osuszania izolacji używamy nowoczesnego sprzętu, który pozwala na wyprowadzenie wody z ze strefy izolacji dachu w sposób szybki i dokładny. Aby wilgoć nie pojawiała się ponownie, należy dokonać odpowiedniej naprawy pokrycia izolacji dachu np. papy. W innym przypadku brak usunięcia przyczyny nie wyeliminuje problemu na stałe, a będzie to jedynie działanie doraźne, wymagające powtarzania w określonym czasie.

OSUSZANIE IZOLACJI DACHU
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
lokalizacja wycieków
lokalizacja wycieków
lokalizacja wycieków

TermoEco
Karol Robaczewski
ul.Gdańska 25
85-005 Bydgoszcz

Kujawsko - pomorskie
NIP: 967-112-75-60

© Copyright TermoEco 2020 .r