© Copyright TermoEco 2020 .r

TermoEco
Karol Robaczewski

ul. Sadownicza 1, 
86-021 Żołędowo k. Bydgoszczy
NIP: 967-112-75-60


Obsługujemy Toruń, Bydgoszcz,
województwo kujawsko-pomorskie

lokalizacja wycieków
lokalizacja wycieków
lokalizacja wycieków
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
lokalizacja wycieków

Podstawową czynnością w przebiegu procesu osuszania jest monitorowanie wilgotności powierzchni osuszanych oraz poziomu wilgotności powietrza. Zapewniamy pomiary urządzeniami z najwyższej pułki, które potrafią bezinwazyjnie sprawdzić wilgotność badanego materiału nawet  do głębokości 40 cm. 


Wilgotność powietrza to zawartość pary wodnej w powietrzu. Prawidłowa i najlepsza wilgotność powietrza w jakiej się czuje człowiek, to zakres między 40% -60%., zaś akceptowalna, która może występować w pomieszczeniach to 30% do 65%. Prawidłowe utrzymanie wilgotności powietrza jest bardzo ważne dla zdrowia i nie tylko. Zła wilgotność powietrza  powoduje również uszkodzenia ubrań, mebli , książek oraz wiele innych cennych dla nas rzeczy.


Wilgotność w pomieszczeniach jest różna w zależności od pory roku. Utrzymanie zatem odpowiedniej wilgotności powietrza jest zatem bardzo ważnym aspektem naszego życia. Latem gdy występują intensywne opady, wilgotność powietrza może dochodzić nawet do 90% zaś zimą w ogrzewanym i nie wentylowanym pomieszczeniu może spaść do 20%.

 

POMIARY WILGOTNOŚCI MATERIAŁÓW I POWIETRZA


+48 570 245 110

TermoEco