© Copyright TermoEco 2020 .r

TermoEco
Karol Robaczewski

ul. Sadownicza 1, 
86-021 Żołędowo k. Bydgoszczy
NIP: 967-112-75-60


Obsługujemy Toruń, Bydgoszcz,
województwo kujawsko-pomorskie

lokalizacja wycieków
lokalizacja wycieków
lokalizacja wycieków
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
OSUSZANIE IZOLACJI DACHU

Do osuszania piwnic używamy nowoczesnego sprzętu, który pozwala na wyprowadzenie wody z pomieszczenia w sposób szybki i dokładny. Aby wilgoć nie pojawiała się ponownie, należy dokonać odpowiedniej naprawy izolacji fundamentów lub ścian zewnętrznych. W innym przypadku brak usunięcia przyczyny nie wyeliminuje problemu na stałe, a będzie to jedynie działanie doraźne, wymagające powtarzania w określonym czasie.

Zapobieganie ponownym problemom

Dysponujemy szerokimi możliwościami działań w różnych sytuacjach, które możemy dostosować personalnie do konkretnego zlecenia. Za pomocą osuszania piwnic można nie tylko pozbyć się zbędnej wody, ale także pozwoli to poradzić sobie z nieprzyjemnym zapachem.

Walka z wilgocią jest długim procesem, do którego trzeba podejść metodycznie i kompleksowo. Pierwszym krokiem powinno być ustalenie, skąd zebrała się nadmierna wilgoć. Często zdarza się tak, że została źle zabezpieczona izolacja, lub po prostu piwnica jej nie posiada. Tylko w niektórych przypadkach jest to skutkiem zalania ze względu na duże opady deszczu czy awarię instalacji wodnej.

Osuszanie piwnic

OSUSZANIE PIWNIC

+48 570 245 110

TermoEco