Osuszanie piwnic

zalana piwnicaWalka z wilgocią jest długim procesem, do którego trzeba podejść metodycznie i kompleksowo. Pierwszym krokiem powinno być ustalenie, skąd zebrała się nadmierna wilgoć. Często zdarza się tak, że została źle zabezpieczona izolacja, lub po prostu piwnica jej nie posiada. Tylko w niektórych przypadkach jest to skutkiem zalania ze względu na duże opady deszczu czy awarię instalacji wodnej.

Osuszanie piwnic

Dysponujemy szerokimi możliwościami działań w różnych sytuacjach, które możemy dostosować personalnie do konkretnego zlecenia. Za pomocą osuszania piwnic można nie tylko pozbyć się zbędnej wody, ale także pozwoli to poradzić sobie z nieprzyjemnym zapachem.

Zapobieganie ponownym problemom

Do osuszania piwnic używamy nowoczesnego sprzętu, który pozwala na wyprowadzenie wody z pomieszczenia w sposób szybki i dokładny. Aby wilgoć nie pojawiała się ponownie, należy dokonać odpowiedniej naprawy izolacji fundamentów lub ścian zewnętrznych. W innym przypadku brak usunięcia przyczyny nie wyeliminuje problemu na stałe, a będzie to jedynie działanie doraźne, wymagające powtarzania w określonym czasie.

Kontakt

TermoEco
ul. Gdańska 25
85-005 Bydgoszcz

tel.: 570 245 110
Obsługujemy całe woj. kuj.-pomorskie, Bydgoszcz, Toruń

Infolinia czynna
pn - sob w godz. 7.00 - 20.00

e-mail: biuro@termoeco.pl

Kontakt

Prośba o kontakt

Mapa dojazdu