Osuszanie ścian podczerwienią

osuszanie podczerwienia2Do osuszania powierzchni ścian nowych budynków lub przy usuwaniu szkód powodziowych albo remontach budowlanych. Szczególnie w przypadku grubych murów osuszanie trwa szybciej w porównaniu z klasycznymi metodami. Założeniem wydajnego osuszania powierzchni jest równomierny rozkład ciepła na całej powierzchni płyty grzewczej. Urządzenie może być stosowane w pozycji pionowej lub poziomej.

Instalacja urządzenia  nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi. W odróżnieniu od typowych płyt na podczerwień, uzyskujących często nierównomierny rozkład ciepła, w modelach Firmy Trotec zastosowano nowatorskie materiały. Dzięki temu uzyskano całkowicie równomierny rozkład mocy promieniowania cieplnego na całej powierzchni. Zastosowana dodatkowo izolacja tylnej strony płyty grzewczej gwarantuje najwyższą wydajność oraz optymalne ukierunkowanie promieniowania cieplnego. Osuszanie dużych powierzchni możliwe jest po jednoczesnym zastosowaniu do trzech płyt grzewczych.

W trackie pracy urządzenia TIH 630 nie powodują powstawania żadnego zapachu. Dlatego mogą być stosowane także w warunkach zamieszkania. Ich konstrukcja powoduje ustalenie po dosunięciu do ściany optymalnej odległości i maksymalnej skuteczności grzewczej urządzenia. Dzięki temu, przy ustawianiu urządzenia nie ma konieczności pomiaru odległości od ściany. Oprócz osuszania budowlanego lub osuszania murów po szkodach powodziowych.

osuszanie podczerwienia

Kontakt

TermoEco
ul. Gdańska 25
85-005 Bydgoszcz

tel.: 570 245 110
Obsługujemy całe woj. kuj.-pomorskie, Bydgoszcz, Toruń

Infolinia czynna
pn - sob w godz. 7.00 - 20.00

e-mail: biuro@termoeco.pl

Kontakt

Prośba o kontakt

Mapa dojazdu