© Copyright TermoEco 2020 .r

TermoEco
Karol Robaczewski

ul. Sadownicza 1, 
86-021 Żołędowo k. Bydgoszczy
NIP: 967-112-75-60


Obsługujemy Toruń, Bydgoszcz,
województwo kujawsko-pomorskie

lokalizacja wycieków
lokalizacja wycieków
lokalizacja wycieków
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Do osuszania powierzchni ścian nowych budynków lub przy usuwaniu szkód powodziowych albo remontach budowlanych. Szczególnie w przypadku grubych murów osuszanie trwa szybciej w porównaniu z klasycznymi metodami. Założeniem wydajnego osuszania powierzchni jest równomierny rozkład ciepła na całej powierzchni płyty grzewczej. Urządzenie może być stosowane w pozycji pionowej lub poziomej.

 

Instalacja urządzenia  nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi. W odróżnieniu od typowych płyt na podczerwień, uzyskujących często nierównomierny rozkład ciepła, w modelach Firmy Trotec zastosowano nowatorskie materiały. Dzięki temu uzyskano całkowicie równomierny rozkład mocy promieniowania cieplnego na całej powierzchni. Zastosowana dodatkowo izolacja tylnej strony płyty grzewczej gwarantuje najwyższą wydajność oraz optymalne ukierunkowanie promieniowania cieplnego. Osuszanie dużych powierzchni możliwe jest po jednoczesnym zastosowaniu do trzech płyt grzewczych.

 

W trackie pracy urządzenia TIH 630 nie powodują powstawania żadnego zapachu. Dlatego mogą być stosowane także w warunkach zamieszkania. Ich konstrukcja powoduje ustalenie po dosunięciu do ściany optymalnej odległości i maksymalnej skuteczności grzewczej urządzenia. Dzięki temu, przy ustawianiu urządzenia nie ma konieczności pomiaru odległości od ściany. Oprócz osuszania budowlanego lub osuszania murów po szkodach powodziowych.

OSUSZANIE ŚCIAN PODCZERWIENIĄ

+48 570 245 110

TermoEco