TermoEco

TermoEco

Osuszanie budynków, lokalizacja przecieków, pomiary termowizyjne oraz pomiary wilgotności to usługi oferowane przez naszą firmę. Doświadczenie oraz sprzęt którym dysponujemy pozwala na profesjonalne wykonanie zlecenia. Pomagamy naszym klientom dobrać najwłaściwszą metodę osuszania, dzięki której prace związane z osuszaniem przebiegają sprawnie, a co za tym idzie koszty naszych usług są bardzo konkurencyjne.

Podczas pierwszej bezpłatnej wizyty wykonujemy pomiary wilgotności oraz przygotowujemy dwa warianty oferowanej przez naszą firmę usługi:

  • wynajem urządzeń osuszających z dowozem do klienta, pomiary wilgotności w cenie
  • kompleksowe usunięcie szkód powstałych po zalaniu lub pożarze, dostarczenie montaż urządzeń oraz renowacja uszkodzonych powierzchni

Świadczymy również usługę lokalizacji przecieków. Sposobów na lokalizację uszkodzeń jest wiele, ale zastosowanie jednej metody nie daje 100 % pewności. Firma TermoEco dysponuje sprzętem, który w znaczny sposób ułatwia lokalizację usterki. Świadcząc nasze usługi jesteśmy pewni na tyle swoich prac, że nie pobieramy pieniędzy jeżeli przeciek nie zostanie zlokalizowany. Na swoim koncie posiadamy wielu zadowolonych klientów, ze względu na szybkość lokalizacji oraz metody wykrywania wycieków.

Badania termowizyjne obejmują pomiar i zobrazowanie promieniowania podczerwonego pochodzącego z badanego obiektu oraz umożliwia jego cyfrową rejestrację rozkładu temperatur. Tak powstała "mapa temperatur" jest następnie interpretowana graficznie - każdej temperaturze przypisywana jest inna barwa, dzięki czemu w wizjerze widziany jest termalny obraz. Dzięki takiemu badaniu możemy dokonać bez kontaktowej inspekcji danego obiekt. Jeżeli zastanawiasz się czy potrzebujesz takiego badania, to zapraszamy do zakładki termowizja a rozwiejemy Twoje wątpliwości. Nasza firma pracuje na nowoczesnym sprzęcie wiodącego producenta kamer termowizyjnych FLIR. Dajemy do dyspozycji nasz czas sprzęt i doświadczenie jednocześnie angażując się w każde zlecenie, aby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

Podstawowe zalety diagnostyki termowizyjnej.

  • szybka i bezpieczna identyfikacja problemu
  • dokładny pomiar temperatury badanego obiektu zobrazowany na ekranie kamery, komputera czy też w wersji papierowej
  • obrazują obraz zarówno jak zwykły aparat czy kamera, oraz obraz w podczerwieni
  • możliwość wykonania raportu na podstawie dokonywanego badania, oraz otrzymanie informacji niezbędnych do wykonania planu naprawczego
  • oszczędność czasu oraz pieniędzy
  • dokonujemy pomiarów podczas włączonych urządzeń bez konieczności ich wyłączania

 

Zalety usługi wykrywania przecieków wodnych

  • wykrywanie przecieków wod-kan skutecznymi metodami

 

Dla osób prywatnych zlecenia wykonujemy głównie na terenie Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz dla Firm na terenie całego kraju. Zadzwoń a na pewno Ci pomożemy.

Kontakt

TermoEco
ul. Gdańska 25
85-005 Bydgoszcz

tel.: 570 245 110
Obsługujemy całe woj. kuj.-pomorskie, Bydgoszcz, Toruń

Infolinia czynna
pn - sob w godz. 7.00 - 20.00

e-mail: biuro@termoeco.pl

Kontakt

Prośba o kontakt

Mapa dojazdu