© Copyright TermoEco 2020 .r

TermoEco
Karol Robaczewski

ul. Sadownicza 1, 
86-021 Żołędowo k. Bydgoszczy
NIP: 967-112-75-60


Obsługujemy Toruń, Bydgoszcz,
województwo kujawsko-pomorskie

lokalizacja wycieków
lokalizacja wycieków
lokalizacja wycieków
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

TermoEco 

OSUSZANIE BUDYNKÓW, LOKALIZACJA PRZECIEKÓW I WIELE WIĘCEJ - ZAPRASZAMY!

 

Naszą specjalnością jest przede wszystkim osuszanie zalanych budynków i lokalizacja wycieków wody. Dysponując dużym doświadczeniem oraz najlepszym dostępnym sprzętem, dobieramy właściwą metodę suszenia ścian, posadzek, izolacji.

Pierwszym etapem prowadzonych działań jest poprawna lokalizacja przecieków, która pozwala dokładnie stwierdzić, w którym miejscu i w jakim zakresie należy przeprowadzić potrzebne zmiany. Naszą ofertę wynajmu sprzętu i działań naprawczych kierujemy nie tylko do klientów z branży budowlanej czy przemysłowej, ale także klientów indywidualnych.

 

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu takie usługi jak:

 

  • osuszanie budynków,
  • wynajem osuszaczy,
  • lokalizację przecieków,
  • odgrzybianie budynków, usuwanie pleśni, ozonowanie
  • pomiary wilgotności,
  • pomiary termowizyjne,
  • doradztwo

  

 

 

OSUSZANIE PO ZALANIU

 

Kompleksowe usuwanie szkód wodnych w mieszkaniach, domach i firmach. Markowe urządzenia, doświadczona kadra oraz fachowe podejście do zleconych prac osuszania kończymy gwarancją wykonania usługi na najwyższym poziomie.

 

LOKALIZACJA WYCIEKÓW
 

Lokalizujemy wycieki z pasją. Nasza nieustępliwość, dążenie do perfekcji stawia nas w czołówce firm lokalizujących wycieki w Polsce. Staramy się wyszukać z jak największą precyzją wyciek w państwa domu, mieszkaniu lub firmie.

 

ODGRZYBIANIE BUDYNKÓW
 

Powstająca wilgoć może wywołać duże szkody w budynku mieszkalnym. Poradzić sobie z tym problemem pomoże wykonywane przez naszą firmę kompleksowe odgrzybianie budynków. W ramach tej usługi zaczynamy od oględzin i wyceny, a następnie wykonujemy dokładne czyszczenie w obiektach biurowych, mieszkalnych czy przemysłowych.

 

POMIARY WILGOTNOŚCI


Wykonujemy precyzyjne pomiary wilgotności powietrza i materiałów, które pozwolą przedsięwziąć odpowiednie środki w przypadku prowadzenia działań mających na celu ochronę zdrowia domowników czy materiałów przechowywanych w budynku. Nasze urządzenia pomagają również dokładnie sprawdzić stan powierzchni przeznaczonych do osuszenia.

 

WYNAJEM OSUSZACZY


Profesjonalne osuszacze na wynajem dostarczone na miejsce budowy lub zalanego obiektu. Skorzystaj z wiedzy doświadczonej kadry i osiągnij lepsze efekty osuszania. Doradzimy jak szybko osuszyć pomieszczenia w których występuje wysoka wilgotność.

+48 570 245 110

TermoEco