© Copyright TermoEco 2020 .r

TermoEco
Karol Robaczewski

ul. Sadownicza 1, 
86-021 Żołędowo k. Bydgoszczy
NIP: 967-112-75-60


Obsługujemy Toruń, Bydgoszcz,
województwo kujawsko-pomorskie

lokalizacja wycieków
lokalizacja wycieków
lokalizacja wycieków
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Ile kosztuje osuszanie ścian po zalaniu
25 sierpnia 2020

OSUSZACZE - LEPIEJ KUPIĆ NA WŁASNOŚĆ, CZY WYPOŻYCZYĆ? - TERMOECO

Gdy dojdzie do zalania części budynku i konieczności użycia osuszaczy w celu zaradzenia sobie z tym problemem, klienci mogą mieć dylemat: czy kupić potrzebne urządzenie na własność, czy wystarczy je jedynie wypożyczyć, by doraźnie poradzić sobie z zaistniałą awarią. Znacznie więcej korzyści może przynieść w tej sytuacji wynajem sprzętu.

 

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI

 

Wypożyczanie urządzeń w przypadku mniejszej awarii przekłada się nie tylko na korzyści finansowe związane z mniejszym kosztem wybranej opcji. Wówczas za każdym razem można dobrać sprzęt szczegółowo dopasowany do potrzeb klienta, rodzaju budynku oraz typu usterki, z którą trzeba sobie poradzić.

Wynajem sprzętu jest związany również z możliwością skorzystania z dodatkowych usług. Wybranie propozycji wypożyczenia osuszaczy to przede wszystkim dowóz urządzenia na miejsce wykonania naprawy zawarty w cenie zamówienia. Firma realizująca zlecenie może również udzielić fachowego doradztwa związanego z poprawnym i skutecznym wykorzystywaniem sprzętu. Dzięki temu można przekonać się, jak efektywnie wykorzystywać wypożyczone urządzenia. Wśród działań podejmowanych przez specjalistów przed przystąpieniem do osuszania budynków znajdować się może również wykonanie pomiarów wilgotności wskazanej przestrzeni.

 

POZOSTAŁE ZALETY

 

W przypadku chęci poradzenia sobie z większą awarią, zawsze można wynająć dodatkowy sprzęt, który pozwoli osuszyć budynek. W ten sposób można w szybszy, a jednocześnie tańszy sposób uzyskać ten sam efekt, który moglibyśmy osiągnąć kupując na własność urządzenia do osuszania budynków. Przyspieszenie działań możliwe jest również poprzez zamianę zbiornika na wodę na inne opcje odprowadzanie wilgoci, czyli kasty oraz pompy kondensatu.

 

NIEDOGODNOŚCI ZWIĄZANE Z ZAKUPEM NA WŁASNOŚĆ

 

Osoby, które potrzebują osuszaczy jedynie w awaryjnej sytuacji, podejmując się zakupu urządzenia muszą liczyć się z większymi kosztami. Profesjonalny sprzęt jest drogi, dlatego też inwestycja zwraca się jedynie w sytuacji, gdy stanowi on źródło dochodu związany z działalnością zawodową. Poza tym, w takiej sytuacji konieczne byłoby jego dalsze magazynowanie, co niepotrzebne będzie zajmować miejsce w domu, dlatego też wypożyczenie osuszaczy posiada znacznie więcej zalet.

 

+48 570 245 110

TermoEco