© Copyright TermoEco 2020 .r

TermoEco
Karol Robaczewski

ul. Sadownicza 1, 
86-021 Żołędowo k. Bydgoszczy
NIP: 967-112-75-60


Obsługujemy Toruń, Bydgoszcz,
województwo kujawsko-pomorskie

lokalizacja wycieków
lokalizacja wycieków
lokalizacja wycieków
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Ile kosztuje osuszanie ścian po zalaniu
25 sierpnia 2020

JAK ZLOKALIZOWAĆ WYCIEK W BUDYNKU? - TERMOECO

W przypadku osuszania budynków jedną z najważniejszych kwestii jest poprawne zlokalizowanie wycieku wody w budynku, co pozwoli doraźnie zaradzić problemowi powiększania się szkody, ale także uchronić dom od tych problemów w przyszłości. W tym celu stosowanych jest przez specjalistów kilka metod, z których wymienimy często wykorzystywane.

 

KAMERA TERMOWIZYJNA

 

Często stosowaną, całkowicie nieinwazyjną metodą jest wykorzystanie techniki termowizyjnej, która wykorzystywana jest przede wszystkim do instalacji ogrzewania oraz układu transportującego ciepłą wodę. Jej działanie jest bardzo szybkie, a polega na wykryciu zmian temperaturowych.

 

KAMERA INSPEKCYJNA

 

W przypadku konieczności dotarcia do miejsc, do których dostęp jest utrudniony. Warto wykorzystać to narzędzie, pozwalające na zlokalizowanie wycieków wody w miejscach, w których inne metody nie mogą mieć zastosowania.

 

POMIAR SYGNAŁÓW DŹWIĘKOWYCH

 

Inną metodą jest wykorzystanie narzędzi akustycznych, które pozwalają za pomocą geofonu wychwycić wszelkie nieprawidłowości w instalacji za pomocą przesłania sygnałów dźwiękowych, a po natrafieniu na uszkodzenia zostaje przekazany sygnał.

+48 570 245 110

TermoEco